"c-Trend" projektas

"c-Trend" yra investicinio fondo steigimo projektas. Projekto komanda plėtoja pilnai automatizuotą, dirbtinio intelekto pagrindu veikiančią investicinių sprendimų priėmimo ir valdymo sistemą. Šios sistemos pagrindu bus steigiamas licencijuotas, Lietuvos banko prižiūrimas investicinis fondas, skirtas profesionaliems ir informuotiems investuotojams.

Dabartinė projekto stadija:

  • Jau sukurtos ir veikiančios Investicinių sprendimų priėmimo ir valdymo sistemos bei jos atskirų elementų (dirbtinio intelekto ir algoritmų) testavimas realiomis rinkos sąlygomis;

  • Fondo kasdienei veiklai reikalingų procesų automatizavimas ir pagalbinės programinės įrangos kūrimas;

  • Valdymo įmonės licencijai ir fondo įsteigimui reikalingų dokumentų rengimas, kurie greitu metu bus teikiami Lietuvos bankui.

Šiame interneto puslapyje pateikiami Fondo veiklos rezultatai ir pagrindinė informacija apie Fondą. Fondo veikloje dalyvauja tik asmeninės fondo valdytojų lėšos ir šiuo metu investicijos iš trečiųjų šalių nėra priimamos, bet mūsų komanda yra atvira naujoms partnerystėms, kurios gali sukurti pridėtinę vertę Fondo steigimo procese bei prisidėtų prie sėkmingos Fondo veiklos ateityje. 

Norėdami su mumis susisiekti, užpildykite žemiau esančia formą arba parašykite e-paštu: info@currency-trend.com

Daugiau informacijos: info@currency-trend.com

Vilnius, Lithuania

Investicinis fondas yra kūrimo bei testavimo stadijoje, Fondas nėra oficialiai įsteigtas ir investicinių vienetų neplatina. Fondo komanda nepriima investicijų iš trečiųjų šalių - šiame etape dalyvauja tik Fondo kūrėjų asmeninės  lėšos. Interneto puslapyje pateikiama medžiaga yra tik informacinio pobūdžio. Jokia informacija šiame puslapyje negali būti traktuojama kaip tiesioginis pasiūlymas ar rekomendacija pirkti arba parduoti fondo investicinius vienetus ar kitus vertybinius popierius. Negalima remtis čia randama informacija priimant asmeninius investicinius sprendimus.